KONST / Litografier / Färglitografi 16705035
nr 1670 5035
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
Fågel, Signerad. Numrerad 3/300. Färglitografi, bildmått: 53x65 cm, yttermått inklusive ram: 68x77 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
lördag 21 december 2024
kl 19:25:37
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Hans Wigert
Läs mer om Hans Wigert